Galerija Doma kulture Kamnik

galerija_02

V Foto klubu Kamnik že od leta 2009 vodimo fotografsko galerijo. Razstavni prostor imamo v Domu kulture Kamnik. Gre za edino fotografsko galerijo v Kamniku in okolici. Pester program obiskovalcem vsako sezono prinese okoli 10 kvalitetnih posamičnih ali skupinskih razstav. Poleg nekaj razstav lastne produkcije vsako leto v Kamnik vabimo tudi uveljavljene domače in tuje ustvarjalce.

Sodelujemo z Galerijo Photon (Centrom za sodobno fotografijo), s čimer je Galerija DKK postala tudi eno izmed prizorišč mednarodnega bienala Photonic Moments 2011 in 2014. Petkrat zapored smo organizirali Exposed, enega izmed največjih natečajev fotografije pod pokroviteljstvom FIAP na svetu. Dvakrat letno pa svoja dela predstavljamo člani kluba s cikloma FKK OFF! in Odsevi preteklosti.

Poleg razstav lastne produkcije, FKK OFF! in Odsev preteklosti, smo v Galeriji DKK gostili razstave:

galerija_01

galerija_03