Otvoritev razstave Zvezdne noči

Galerija Foto kluba Kamnik

V Foto klubu Kamnik od leta 2022 vodimo fotografsko galerijo v lastnih prostorih. Galerijo foto kluba Kamnik smo si člani zamislili kot hibriden, dostopen, kreativen prostor namenjen razmišljanju, ustvarjanju, razstavljanju, izobraževanju in druženju. Želimo si, da bo članom, drugim razstavljalcem, ter povabljenim umetnikom omogočila umetniški razvoj in tako predstavljala medprostor med profesionalno in ljubiteljsko umetnostjo.

Razstavni prostor, zastrt, kot si ga je zamislil Robert Novak.
Predlog ureditve – delno zastrte stene (avtor: R. Novak)

Razstavni prostor, delno odprt, kot si ga je zamislil Robert Novak.
Predlog ureditve – delno odprta stena (avtor: R. Novak)

Trenutna galerija, ki se nahaja v naših prostorih, je bila vzpostavljena z omejenimi finančnimi sredstvi, trudimo pa se pridobiti dodatna, ki bi nam omogočila razviti koncept in doseči zgoraj navedene cilje.

Če se ukvarjate s fotografijo ali drugim zanimivim medijem in bi radi razstavili svoja dela v naših prostorih nam pišite na: fotoklubkamnik@gmail.com

Razstave, ki so bile na ogled v galeriji Foto kluba Kamnik: