Prepoznani na državni ravni

Z veseljem sporočam, da je Foto klub Kamnik uspešno pridobil status nevladne organizacije v javnem interesu na področju kulture. Veseli me, da je bilo dosedanje delo kluba prepoznavno na državni ravni. Ta pomemben dosežek je rezultat skupnega truda, saj so pri pripravi dokumentacije sodelovali številni člani kluba in posamezniki, ki so svetovali pri pregledu dokumentacije.

Priporočila so posredovali tudi naslednji posamezniki in organizacije, katerih podpore smo zelo veseli: urad župana Občine Kamnik (Matej Slapar), Kulturno društvo Priden možic (Goran Završnik), Modre novice (Matjaž Viriant), Mladinski center Kotlovnica (Rok Kosec), Medobčinski muzej Kamnik (Saša Bučan) ter Kamničanka (Aleš Senožetnik).

Hvaležna sem vsem, ki ste prispevali svoj čas in podporo. Upam, da bo to priznanje dodatna spodbuda za nas, da še naprej in še bolje soustvarjamo kamniško kulturno življenje ter krepimo našo skupnost.

Polona Smolnikar,

predsednica Foto kluba Kamnik