Zimski fotografski tečaj FK Kamnik

Prijav na tečaj ne sprejemamo več, vsa mesta so že zasedena!

V Foto klubu Kamnik vsako leto organiziramo tečaje digitalne fotografije. Letošnji zimski tečaj bo potekal 13., 19. in 20. decembra v prostorih MC Kotlovnica, predvidoma od 17h do 20h. Trem triurnim srečanjem, v katerih bomo spoznavali teorijo fotografije, fotografsko opremo, obdelavo fotografij v programu Adobe Photoshop in se praktično preskusili v fotografiranju in obdelavi lastnih slik, bo sledilo zaključno srečanje s podelitvijo diplom udeležencem in manjšo pogostitvijo.
Na vsakem tečaju se je zgodilo, da so se najustvarjalnejši pridružili klubu kot novi člani, zato tudi tokrat upamo, da v vas odkrijemo novega fotografskega mojstra.
Prijave zbiramo preko elektronske pošte, natančne informacije pa lahko najdete med našimi klubskimi projekti. Pohitite s prijavami, število mest je omejeno!